O nas

Marka Studex® od ponad 40 lat symbolizuje bezpieczeństwo przekłuwania uszu i cieszy się ogromnym zaufaniem swoich partnerów. Nasze systemy są niezawodne: akcesoria Studex zostały użyte miliony razy do przekłuwania uszu na całym świecie. Rozszerzyliśmy ofertę o hipoalergiczne kolczyk ze stali chirurgicznej 316L także sterylnie pakowane dla klientów indywidualnych.

Siedziba, Studex Inc., mieści się w USA w Kalifornii, w pobliżu Los Angeles. Nasi inżynierowie oraz projektanci wspólnie pracują nad wykorzystaniem najnowszych technologii aby zaoferować klientom Studex® produkty najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi trendami mody. To stanowi podstawę naszego sukcesu. Zgodnie z inskrypcją ‚Made In U.S.A.’, wszystkie nasze systemy i kolczyki produkowane są w nowoczesnym zakładzie Studex® w Stanach Zjednoczonych.

Na koniec każdy instrument i kolczyk przechodzi przez rygorystyczny proces kontroli jakości, dzięki któremu wyselekcjonowane zostają najpiękniejsze i najbezpieczniejsze produkty. Stosujemy się do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa zarówno w przypadku naszych pracowników jak i produktów. W rezultacie, wszystkie sterylne kolczyki do przekłuwania uszu firmy Studex® spełniają lub przekraczają normy Unii Europejskiej i FDA ( USA Food & Drug Administration).

Z USA nasze produkty „podróżują” do miejsc na całym świecie. Studex posiada oddziały oraz wyłącznych partnerów w ponad 70 krajach na 6 kontynentach. Studex® Europa z siedzibą w Koblach, Austria, nadzoruje sprzedaż w Europie. Nasze europejskie oddziały są częścią naszego międzynarodowego zespołu. Jako eksperci na lokalnych rynkach biżuterii są one odpowiedzialne za marketing i sprzedaż w swoim kraju oraz – za pośrednictwem naszej europejskiej centrali – dostarczają cennych pomysłów oraz informacji o trendach rynkowych całego świata do naszej centrali międzynarodowej.

Na rynku polskim działamy od ponad 20 lat i jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na cały kraj.

Nasza misja to sprzedaż produktów marki Studex, która jest liderem w dziedzinie bezpiecznego przekłuwania uszu. Dlatego właśnie ta amerykańska firma cieszy się tak dużym zaufaniem wśród swoich partnerów na całym świecie. My zaś jako wyłączny przedstawiciel marki Studex na cały kraj mamy możliwość dostarczać Państwu niezawodne wyroby w niezwykle korzystnych cenach. Tym samym w naszym asortymencie zawsze znajdują się hipoalergiczne kolczyki ze stali chirurgicznej pakowane sterylnie w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach, jak również systemy Studex do przekłuwania uszu, a także wszelkiego rodzaju akcesoria do higienicznego i bezpiecznego wykonywania zabiegów oraz późniejszej pielęgnacji uszu. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność, że dostarczamy oryginalne produkty produkowane w nowoczesnym zakładzie Studex, mieszczącym się w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii. To właśnie te wyroby są znane z najwyższej jakości, bo powstają w oparciu o nowoczesne technologie i spełniają normy Unii Europejskiej i FDA ( USA Food & Drug Administration). Zachowywanie rygorystycznych standardów i dokładnej kontroli na każdym etapie produkcji gwarantuje najwyższą jakość. Współpracując z nami można dołączyć do grona tysięcy salonów mających w swojej ofercie cieszące się dużym uznaniem wyroby Studex. Marka ta jest obecna na rynku już od ponad czterdziestu lat. My jako jej przedstawiciele działamy na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat. To zaś czyni z nas solidnych partnerów biznesowych, którym warto zaufać.

To właśnie u nas znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi trendami mody. Naszą ofertę kierujemy do klientów komercyjnych i indywidualnych z całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem i do dokonywania zakupów. W razie konieczności zawsze służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy profesjonalne doradztwo, tak aby dokonali Państwo satysfakcjonujących wyborów dla siebie i swoich klientów.

Szybki kontakt
Telefon: 42 671 19 90 Fax: Infolinia: 800 168 008 E-mail: sklep@studex.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.